Module Locator (8.x-1.04) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: Version: @module-version
ne: संस्करण: @module-version

en: Requires: @module-list
ne: आवश्यक छ: @module-list

en: Required by: @module-list
ne: @module-list द्वारा आवश्यक

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ne: मेसिन नाम: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
