Module Locator (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Installed
de: Installiert

en: About
de: Über

en: Requires: @module-list
de: Benötigt: @module-list

en: Required by: @module-list
de: Erforderlich für: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
de: Systemname: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
