Module Locator (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Custom
sv: Anpassad

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om

en: Requires: @module-list
sv: Kräver: @module-list

en: Required by: @module-list
sv: Krävs av: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sv: Maskinläsbart namn: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
