Module Locator (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu
