Module Locator (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Custom
nl: Aangepast

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: About
nl: Over

en: Version: @module-version
nl: Versie: @module-version

en: Requires: @module-list
nl: Vereist: @module-list

en: Required by: @module-list
nl: Vereist door: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
nl: Systeemnaam: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
