Module Locator (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Custom
ro: Personalizat

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre

en: Version: @module-version
ro: Versiune: @module-version

en: Requires: @module-list
ro: Necesită: @module-list

en: Required by: @module-list
ro: Cerut de: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ro: Nume mașină: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
