Module Locator (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
