Module Maker (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Clear
eu: Garbitu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Form settings
eu: Formularioaren ezarpenak
