Module Maker (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: Save
ar: حفظ

en: Clear
ar: مسح

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Form settings
ar: إعدادات الاستمارة
