Module Maker (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
hr: Postavke bloka

en: Save
hr: Spremi

en: Clear
hr: Očisti

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
