Module Maker (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
oc: Paramètres del blòt

en: Save
oc: Enregistrar

en: Clear
oc: Escafar

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
