Module Manager (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Version
am: ሥሪት

en: Search
am: ፈልግ

en: View
am: ትይታ
