Module Manager (1.0.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Download
ar: تحميل

en: Version
ar: النسخة

en: Search
ar: بحث

en: Link
ar: رابط

en: Category
ar: التصنيف

en: View
ar: عرض

en: Continue
ar: متابعة

en: Module
ar: الوحدة

en: Install
ar: تثبيت

en: Module name
ar: إسم الوحدة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
