Module Manager (1.0.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: Search
be: Пошук

en: Link
be: Спасылка

en: Category
be: Катэгорыя

en: View
be: Праглядзець

en: Continue
be: Працягнуць

en: Module
be: Модуль

en: Install
be: Усталяваць

en: Machine name
be: Машынная назва
