Module Manager (1.0.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Category
bn: বিভাগ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Module
bn: মডিউল

en: Install
bn: ইন্সটল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
