Module Manager (1.0.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Search
bo: འཚོལ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Module name
bo: མ་དཔེའི་མིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
