Module Manager (1.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Version
bs: Verzija

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: View
bs: Pregled

en: Continue
bs: Nastavi

en: Module name
bs: Ime modula
