Module Manager (1.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Search
cs: Hledat

en: Link
cs: Odkaz

en: Category
cs: Kategorie

en: View
cs: Zobrazit

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Module
cs: Modul

en: Install
cs: Instalovat

en: Module name
cs: Název modulu

en: Machine name
cs: Strojový název
