Module Manager (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Search
eo: Serĉu

en: Link
eo: Ligilo

en: Category
eo: Kategorio

en: View
eo: Vidu

en: Continue
eo: Daŭrigu
