Module Manager (1.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Search
et: Otsing

en: Category
et: Kategooria

en: View
et: Kuva

en: Continue
et: Jätka

en: Module
et: Moodul

en: Install
et: Paigalda

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
