Module Manager (1.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Download
fi: Lataa

en: Version
fi: Versio

en: Search
fi: Etsi

en: Link
fi: Linkki

en: Category
fi: Kategoria

en: View
fi: Näytä

en: Continue
fi: Jatka

en: Module
fi: Moduuli

en: Enable module
fi: Aktivoi moduuli

en: Install
fi: Asenna

en: Module name
fi: Moduulin nimi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
