Module Manager (1.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Download
fr: Téléchargement

en: Search
fr: Rechercher

en: Link
fr: Lien

en: Category
fr: Catégorie

en: View
fr: Voir

en: Continue
fr: Continuer

en: Enable module
fr: Activer le module

en: Install
fr: Installer

en: Module name
fr: Nom du module

en: Machine name
fr: Nom système
