Module Manager (1.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Search
gu: શોધ

en: Link
gu: કડી

en: Category
gu: શ્રેણી

en: View
gu: જુઓ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Module name
gu: મોડ્યુલ નામ
