Module Manager (1.0.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Download
id: Unduh

en: Version
id: Versi

en: Search
id: Pencarian

en: Link
id: Tautan

en: Category
id: Kategori

en: View
id: Lihat

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Module
id: Modul

en: Install
id: Instal

en: Module name
id: Nama modul

en: Machine name
id: Nama mesin
