Module Manager (1.0.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Download
it: Scarica

en: Version
it: Versione

en: Search
it: Cerca

en: Category
it: Categoria

en: View
it: Visualizza

en: Continue
it: Continua

en: Module
it: Modulo

en: Install
it: Installa

en: Module name
it: Nome modulo

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
