Module Manager (1.0.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Download
ja: ダウンロード

en: Version
ja: バージョン

en: Search
ja: 検索

en: Link
ja: リンク

en: Category
ja: カテゴリー

en: View
ja: ビュー

en: Continue
ja: 継続

en: Module
ja: モジュール

en: Install
ja: インストール

en: Module name
ja: モジュール名

en: Machine name
ja: システム内部名称
