Module Manager (1.0.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: Search
jv: Goléki

en: Link
jv: Tautan

en: Category
jv: Kategori

en: View
jv: Tampilan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Module
jv: Modul

en: Install
jv: Dipasang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
