Module Manager (1.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Install
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸು
