Module Manager (1.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Search
lv: Meklēt

en: Link
lv: Saite

en: Category
lv: Kategorija

en: View
lv: Skatīt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Module
lv: Modulis

en: Install
lv: Instalēt

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
