Module Manager (1.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Download
mn: Татах

en: Search
mn: Хайх

en: Link
mn: Холбоос

en: Category
mn: Ангилал

en: View
mn: Харах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
