Module Manager (1.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Search
mr: शोध

en: Link
mr: दुवा

en: Category
mr: वर्ग

en: View
mr: बघा

en: Install
mr: इन्स्टॉल
