Module Manager (1.0.0) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Cancel
ms: Batal

en: Download
ms: Muat turun

en: Version
ms: Versi

en: Search
ms: Carian

en: Link
ms: Pautan

en: Category
ms: Kategori

en: View
ms: Pandangan

en: Continue
ms: Teruskan

en: Module
ms: Modul

en: Install
ms: Pasang

en: Machine name
ms: Nama mesin
