Module Manager (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်
