Module Manager (1.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Version
ne: संस्करण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: View
ne: दृश्य

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Machine name
ne: मशीन नाम
