Module Manager (1.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Search
nl: Zoeken

en: Category
nl: Categorie

en: View
nl: Weergeven

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Enable module
nl: Module inschakelen

en: Install
nl: Installeren

en: Module name
nl: Modulenaam

en: Machine name
nl: Systeemnaam
