Module Manager (1.0.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Download
nn: Last ned

en: Version
nn: Versjon

en: Search
nn: Søk

en: Link
nn: Lenke

en: Category
nn: Kategori

en: View
nn: Sjå på

en: Continue
nn: Hald fram

en: Install
nn: Installer

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
