Module Manager (1.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Download
oc: Telecargament

en: Search
oc: Recercar

en: Link
oc: Ligam

en: Category
oc: Categoria

en: View
oc: Veire

en: Continue
oc: Contunhar

en: Module
oc: Modul

en: Install
oc: Installar

en: Module name
oc: Nom del modul

en: Machine name
oc: Nom sistèma
