Module Manager (1.0.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: Search
pl: Szukaj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Category
pl: Kategoria

en: View
pl: Widok

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Module
pl: Moduł

en: Install
pl: Instaluj

en: Module name
pl: Nazwa modułu

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
