Module Manager (1.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Download
fa: دانلود

en: Version
fa: نسخه

en: Search
fa: جستجو

en: Link
fa: واصلی

en: Category
fa: دسته

en: View
fa: مشاهده

en: Continue
fa: ادامه

en: Module
fa: ماژول

en: Install
fa: نصب

en: Module name
fa: نام ماژول

en: Machine name
fa: نام دستگاه
