Module Manager (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Search
ps: لټون

en: Link
ps: تړونی

en: Category
ps: ټولی

en: View
ps: ليد

en: Continue
ps: دوام

en: Install
ps: لګول
