Module Manager (1.0.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Download
pt: Descarregar

en: Version
pt: Versão

en: Search
pt: Pesquisar

en: Link
pt: Ligação

en: Category
pt: Categoria

en: View
pt: Mostrar

en: Continue
pt: Continuar

en: Module
pt: Módulo

en: Install
pt: Instalar

en: Module name
pt: Nome do Módulo

en: Machine name
pt: Nome de máquina
