Module Manager (1.0.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Download
ru: Скачать

en: Version
ru: Версия

en: Search
ru: Поиск

en: Link
ru: Ссылка

en: Category
ru: Категория

en: View
ru: Просмотр

en: Continue
ru: Продолжить

en: Module
ru: Модуль

en: Enable module
ru: Включить модуль

en: Install
ru: Установить

en: Module name
ru: Название модуля

en: Machine name
ru: Машинное имя
