Module Manager (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Continue
si: පෙරට යන්න
