Module Manager (1.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Version
te: సంచిక

en: Search
te: వెతుకు

en: Link
te: లింకు

en: Category
te: వర్గం

en: View
te: చూడు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Install
te: స్థాపించు
