Module Manager (1.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Version
th: รุ่น

en: Search
th: ค้นหา

en: Link
th: ลิงค์

en: Category
th: หมวดหมู่

en: View
th: ดู

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Install
th: ติดตั้ง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
