Module Manager (1.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Download
vi: Tải về

en: Version
vi: Phiên bản

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Link
vi: Liên kết

en: Category
vi: Mục phân loại

en: View
vi: Xem

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Install
vi: Cài đặt

en: Module name
vi: Tên module

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
