Module Manager (1.0.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: View
dz: སྟོན་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་
