Module Manager (1.0.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Search
eu: Bilatu

en: Link
eu: Esteka

en: Category
eu: Kategoria

en: View
eu: Bista

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Module
eu: Modulua

en: Install
eu: Instalatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena
