Module Manager (1.0.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh
