Module Manager (1.0.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Version
hi: संस्करण

en: Search
hi: खोज

en: Link
hi: कड़ी

en: Category
hi: वर्ग

en: View
hi: देखें

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Machine name
hi: मशीन नाम
